Nowy fiat ducato w atrakcyjnym leasingu - najlepsza oferta w Polsce

Nowy fiat ducato w atrakcyjnym leasingu - najlepsza oferta w Polsce
Autor Krzysztof Witkowski
Krzysztof Witkowski28 stycznia 2024 | 5 min

Nowy Fiat Ducato oferowany jest obecnie w atrakcyjnym leasingu od 101%. Ten sprawdzony i niezawodny model dostępny jest w szerokiej gamie wersji nadwoziowych i silnikowych, dzięki czemu świetnie sprawdza się zarówno jako auto dostawcze, jak i baza do zabudowy specjalistycznej. Dodatkowo wyróżnia się niskimi kosztami eksploatacji. Leasing z niską wpłatą własną, dużym zasięgiem i pojemnością ładunkową sprawia, że Fiat Ducato jest obecnie jedną z najlepszych ofert dla przedsiębiorców poszukujących auta użytkowego.

Mnogość wersji nadwoziowych i silnikowych nowego Fiata Ducato

Nowy Fiat Ducato oferowany jest w szerokiej gamie wersji nadwoziowych i silnikowych, dzięki czemu świetnie nadaje się zarówno dla firm poszukujących auta dostawczego, jak i pod specjalistyczne zabudowy.

W ofercie znajdziemy m.in. dostawczy furgon z pojedynczą lub podwójną kabiną. Dla klientów ważny będzie tu przede wszystkim duży przestrzeń ładunkowy o pojemności nawet 17 m3 oraz dopuszczalna masa całkowita sięgająca 4 tony.

Paleta dostępnych jednostek napędowych obejmuje 2,2-litrowy turbodiesel w 3 wariantach mocy (120, 140 lub 180 KM) oraz zeroemisyjny E-Ducato z napędem elektrycznym i mocą do 270 KM. Ten ostatni wyróżnia się zasięgiem nawet 420 km.

Zalety elektrycznego E-Ducato

Elektryczny E-Ducato to idealne rozwiązanie dla firm, które dbają o środowisko i chcą obniżyć emisję spalin. Auto charakteryzuje się cichą pracą, brakiem wibracji, a także niskimi kosztami eksploatacji.

Zaletą jest również szybkie ładowanie - na stacji ładowania prądem stałym (DC) akumulator można naładować nawet do 80% w zaledwie 30 minut.

Niezawodność i niskie koszty eksploatacji

Fiat Ducato od lat słynie ze swojej niezawodności i trwałości, co potwierdzają opinie wielu zadowolonych użytkowników. Auto sprawdza się zarówno w trudnych warunkach budowy, jak i na co dzień w mieście.

Na uwagę zasługują niskie koszty eksploatacji. Nie bez znaczenia są tu przystępne ceny części zamiennych i obsług okresowych w ASO. Dodatkowo modele z napędem Diesla charakteryzują się niewielkim spalaniem rzędu 8-9 litrów na 100 km.

Fiat Ducato zdobył kilka nagród, m.in. tytuł „Międzynarodowej Furgonetki Roku 2022” przyznany przez jury dziennikarzy branżowych. To najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości i niezawodności tego modelu.

Czytaj więcej: Mandaty za „Ekspresówkę” nadzorowane przez kamery - szybkość to kwestia czasu

Leasing Fiata Ducato od 101% z niską wpłatą własną

Nowy Fiat Ducato oferowany jest obecnie w atrakcyjnym leasingu od 101% z niską wpłatą własną na poziomie 45% wartości auta. Okres finansowania wynosi standardowo 24 miesiące z opcją wykupu po zakończeniu umowy (19%).

Dla przedsiębiorców szukających auta dostawczego jest to bardzo korzystna i elastyczna forma finansowania zakupu. Niski koszt wejścia i brak konieczności angażowania dużego kapitału na starcie to dodatkowe atuty tej oferty.

Wpłata własna 45%
Okres finansowania 24 miesiące
Opcja wykupu 19%

Wysoki moment obrotowy i duża ładowność

Nowy fiat ducato w atrakcyjnym leasingu - najlepsza oferta w Polsce

Modele Ducato z silnikami wysokoprężnymi charakteryzują się bardzo dobrymi osiągami, zwłaszcza jeśli chodzi o moment obrotowy, który w topowej odmianie 2.2 MultiJet 180 KM wynosi imponujące 450 Nm.

To zapewnia doskonałą elastyczność i dynamikę jazdy z ciężkim ładunkiem. Nie bez znaczenia jest też duża ładowność na poziomie 2,7-4 tony w zależności od wybranej odmiany nadwozia i silnika.

Wysokie osiągi z ciężkim ładunkiem

Wysoki moment obrotowy turbodiesli sprawia, że Ducato świetnie sprawdza się przy holowaniu przyczep (dopuszczalna masa przyczepy to nawet 3000 kg) oraz na budowie, gdzie liczy się przede wszystkim zrywność przy ruszaniu z maksymalnym obciążeniem.

Łatwa integracja zabudowy specjalistycznej

Fiat Ducato to pojazd, który świetnie nadaje się do zabudowy specjalistycznej, m.in. ambulansów, karetek pogotowia, camperów czy food trucków. Duża przestrzeń ładunkowa, dopuszczalny nacisk na oś oraz uniwersalny system mocowań ułatwiają integrację dodatkowych elementów.

  • ambulanse i karetki pogotowia,
  • campery i kampery,
  • food trucki.

Dostępność podwozia pod zabudowę z pojedynczą lub podwójną kabiną dodatkowo ułatwia dostosowanie Ducato do indywidualnych potrzeb klientów.

E-Ducato z napędem elektrycznym i zasięgiem 420 km

Innowacyjny E-Ducato z napędem elektrycznym charakteryzuje się zasięgiem nawet 420 km na jednym ładowaniu (cykl mieszany WLTP). To świetny wynik jak na auto dostawcze tej wielkości.

Akumulator o pojemności 90 kWh zapewnia także obsługę codziennych potrzeb firm kurierskich i technicznych bez konieczności częstego doładowywania. Ładowanie można przeprowadzić w domu (Wallbox 11 kW) lub na szybkiej ładowarce prądem stałym (DC 50-100 kW).

Podsumowanie

Nowy Fiat Ducato to uniwersalny samochód dostawczy, który świetnie sprawdza się zarówno w roli auta do pracy, jak i bazy do zabudowy specjalistycznej. Jego atutami są przestronne i funkcjonalne wnętrze, bogata oferta silników Diesla i elektrycznych, a także renomowana, włoska jakość. Dodatkowym plusem jest atrakcyjna promocja leasingowa z niską wpłatą własną.

Model ten może pochwalić się też bogatym wyposażeniem w zakresie systemów bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy. Komfort podróżowania zapewnia ergonomiczna kabina i nowoczesne systemy multimedialne z dużym ekranem dotykowym. Nie bez znaczenia są również niskie koszty eksploatacji i szeroka dostępność tanich części zamiennych.

Podsumowując, Fiat Ducato to samochód godny polecenia dla każdej firmy poszukującej uniwersalnego i niezawodnego auta dostawczego. Jego zalety doceniają zarówno klienci indywidualni, małe firmy, jak i duże korporacje. Atrakcyjna oferta promocyjna sprawia, że zakup jest łatwy i opłacalny.

Mając na uwadze wszystkie atuty tego modelu, trudno o lepszą propozycję w tej kategorii pojazdów użytkowych. Fiat Ducato z pewnością sprosta wymaganiom najbardziej wybrednych klientów.

Najczęstsze pytania

Fiat Ducato dostępny jest przede wszystkim w wersji furgonu (pojedyncza lub podwójna kabina) oraz jako podwozie pod zabudowę specjalistyczną (np. ambulans, camper). Do wyboru mamy również odmiany o różnej wysokości i długości nadwozia.

W ofercie znajdziemy 2,2-litrowe turbodiesle o mocy 120, 140 lub 180 KM oraz zeroemisyjny E-Ducato z napędem elektrycznym i mocą nawet 270 KM. Wybór jednostki napędowej zależy od planowanego zastosowania i ładowności pojazdu.

Topowa odmiana E-Ducato może pochwalić się zasięgiem nawet 420 km w cyklu mieszanym. To świetny wynik jak na tego typu auto dostawcze. Dodatkowym atutem jest szybkie ładowanie prądem stałym (DC).

Aktualnie Fiat Ducato oferowany jest w atrakcyjnym leasingu od 101% z niską wpłatą własną na poziomie 45% i opcją wykupu po zakończeniu umowy (19%). Okres finansowania w standardzie wynosi 24 miesiące.

W zależności od wybranej wersji nadwozia i długości, ładowność Fiata Ducato waha się od 1000 do 1700 kg. Przestrzeń ładunkowa ma pojemność od 7 do nawet 17 m3.

5 Podobnych Artykułów

  1. Kabel plusowy do akumulatora: jak wybrać i zainstalować
  2. Jak obliczyć i zapłacić akcyzę za samochód? stawki podatku akcyzowego
  3. Renowacja i kolekcjonowanie klasycznych aut - wszystko co musisz wiedzieć
  4. Filtry powietrza - jak je czyścić i wymieniać? Zadbaj o zdrowie Twoje i bliskich!
  5. Jak zadbać o bezpieczeństwo i działanie urządzeń? Sprawdź konieczne czynności konserwacyjne
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Krzysztof Witkowski
Krzysztof Witkowski

Od zawsze intrygowała mnie moc i piękno maszyn na czterech kółkach, dlatego chcę podzielić się tą fascynacją z Wami. Na naszej stronie znajdziecie recenzje najnowszych modeli samochodów, porady dotyczące konserwacji pojazdów, a także ciekawostki ze świata motoryzacji.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły